Adventstevne lørdag 06. desember

Adventstevnet arrangeres innendørs i friidrettshallen på Guldbergaunet lørdag 06. desember fra kl. 11:00
Her er detaljert tidsskjema for årets Adventstevne:

Tidsskjema Adventstevnet 2025

Heat-oppsett 3000m

NB – Stav er en øvelse som tar lang tid å gjennomføre, og det har derfor ikke vært mulig å unngå kollisjoner med andre øvelser for de som er påmeldt stav og samtidig er påmeldt til en del andre øvelser. Det er imidlertid satt av god tid til stavøvelsen, og vi tilstreber da at man kan ta en pause i stavhoppingen for å løpe 60m eller delta på en annen øvelse. Avtal dette med øvelsesleder og dommer på stav slik at de vet når du evt er borte på en annen øvelse.

Møt opp i god tid for uthenting av startnr og oppvarming etc. Ingen avkryssing.

Resultater

Premiering:

Det vil ikke bli premieutdeling for hver enkelt øvelse, men deltagerpremie til alle – uansett alder!
Det blir felles utdeling av deltagerpremier til alle deltagere i årsklassen til tidspunkter oppgitt i tidsskjema (De eldste klassene har to alternative tidspunkter).
Om oppsatte tidspunkt ikke passer kan deltagere hente sin premie ved å kontakte premieutdeler.

Persepremier:
Vi fortsetter også med registrering av perser og trekking av persepremier. Bruk digitalt skjema nedenfor for registrering av perser og for å delta i trekningen.
Vi trekker ut perse-vinnere flere ganger i løpet av stevnet.

Registrering av PERS – Adventstevne Steinkjer 2025 – Fyll ut skjema

Se stevneinvitasjon her:
Invitasjon Adventstevne 2025

Spørsmål kan rettes til Eivind Elnan, tlf. 93064634 el. e-post: eelnan.74@gmail.com